Learn to Read Alphabet Letter Names (Kindergarten) dla Android

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

Darmowy program na Androida autorstwa Learning AZ.

Naucz się czytać nazwy liter alfabetu (przedszkole)

Dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności czytania, grając w tę zabawną, edukacyjną i wciągającą grę. Każda gra została zaprojektowana tak, aby zapewnić określone doświadczenie edukacyjne.

Każda gra ma inny motyw i wyjątkowe doświadczenie edukacyjne. Wprowadziliśmy nową, ekscytującą koncepcję nauki przez zabawę. Gry są proste i łatwe do grania. Dzieci mogą bawić się we własnym tempie. Mogą rozwijać swoje umiejętności czytania oraz poprawiać uwagę i koncentrację.

Gra ma być edukacyjna i zabawna. Gra uczy dziecko alfabetu i liter. Pomaga również dziecku nauczyć się dźwięków wydawanych przez litery. To wspaniałe doświadczenie edukacyjne dla dzieci. Mogą nauczyć się alfabetu i poprawić swoje umiejętności czytania.

Dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności czytania i uczyć się alfabetu. Mogą bawić się i uczyć we własnym tempie.

Program jest dostępny w innych językach

Learn to Read Alphabet Letter Names (Kindergarten) dla Android

• Płatność

• Po Polski
  • V 3.5.7

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o Learn to Read Alphabet Letter Names (Kindergarten)

Czy próbowałeś Learn to Read Alphabet Letter Names (Kindergarten)? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.